İÇERİĞİ

Unisex kullanıma uygun üretilen Growth Factor 9, 20 adet tek kullanımlık şaset toz karışım barındıran bir üründür. Karışımın içerisinde birbirinden farklı birçok bileşen bulunmaktadır.

İçerisindeki bileşenlerin listesi, imalatçı ya da ürünün menşeine göre ithalatçı firma bilgileri, önerilen kullanım şekli, imalat ve son kullanma tarihleri vb. gibi kullanıcının bilmek isteyebileceği her türlü bilgi kutusu üzerinde detaylı bir şekilde yer almaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutu üzerini okumanızı öneririz.

ÖNEMLİ NOT (YAN ETKİLER & UYARILAR): Tüketmeden önce kutusu üzerini detaylı bir şekilde okumanızı tavsiye ederiz. Serin ve kuru yerde, güneş ışığından uzak, oda sıcaklığında ve ağzı kapalı olarak çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Growth Factor9 içeriğinde bulunan bileşenlere karşı alerjisi olan kullanıcılarda yan etki yapabilir. Bu gibi bir yan etki durumunda bir uzmandan destek alınmasını tavsiye ederiz. Growth Factor 9 kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhisi ya da tedavisi amacıyla kullanılmamalıdır.